نوروز، نماد جاودانِ نو شدن است
تجدید جوانیِ جهان کهن است
زین‌ها همه خوب تر که هر نو شدنش
یادآور نام پاک ایران من است

جناب آقای فرجی

باسمه تعالی
یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبر اللیل و النهار یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال

خانواده بزرگ شباهنگ

بهار فصل رویش است و شادابی، فصل ایمان و شکوه جلوه خداوند است، خدا را شاکریم که بار دیگر نشانه ای بدیع از آیات الهی در جهان متجلی گشته و زمین آیه های سر سبزی و حیات را به تلاوت نشسته است.
اینجانب ضمن تقدیر و تشکر از زحمات خانواده بزرگ شباهنگ در سالی که گذشت و با استعانت از آفریدگار جهان، فرا رسیدن بهاران شکوهمند را که هنگامه ی تجلی مواهب الهی بر بستر طیبعت است، به شما و خانواده محترمتان تبریک گفته و از آستان حضرت احدیت مزید توفیقات برای خدمتی سرشار از شور و نشاط و مملو از توکل الهی در جهت رشد و شکوفایی ایران کهنسال، مسالت می نمایم.

رئیس هیئت مدیره- جمشید فرجی

جناب آقای مهندس سمالند

بسمه تعالی

از همه سوی جهان جلوه او می بینم
جلوه ی اوست جهان کز همه سو می بینم

چون به نوروز کند پیرهن از سبزه و گل
آن نگارین همه رنگ و همه بو می بینم

در آستانه بهار طبیعت خدا را شاکرم که فرصت استثنایی نوروز و مشاهده بهاری دیگر نصیبمان شد، اینجانب فرا رسیدن بهار و زنده شدن دوباره طبیعت را خدمت رئیس و اعضای هیئت مدیره، بازرسین، سهامدارن محترم و عالیقدر تعاونی شباهنگ و پرسنل زحمتکش این مجموعه تبریک عرض می‌کنم.
آرزو دارم سال جدید سالی سرشار از پیشرفت برای همه، به ویژه خانواده بزرگ شباهنگ باشد و با تلاش همکاران عزیز و گرامی در سال پیش رو شاهد کسب توفیقات بیشتر در ارائه خدمت به مردم عزیز و تعالی تعاونی باشیم.

سربلند و سرافراز باشید.

مدیرعامل- مجید سمالند